חם בחוץ. חם בבית וגם אם המזגן עובד, רוב הסיכויים שהילדים שלכם כבר מטפסים על הקירות והעצבים. אם נמאס לכם ללכת לבריכה והקניון קורע לכם את הארנק ועור התוף, הישארו בחצר! חצר מוצלת היא מקום נהדר להפעלות תוצרת בית. זה קרוב, זה לא יקר והילדים שלכם מוגנים מהשמש. בחופש הזה, צרו לכם זמן איכות ביחד!

בחום, פעילויות עם מים הם תמיד בחירה פופולארית. כשנמאס לילדים להשתכשך בגיגית כך סתם, הפכו את הפיילה למיכל בועות סבון ענקיות!

בועות סבון ענקיות


הרעיון הוא פשוט. ממקמים גיגית בפינה מוצלת, מערבבים לתוכה תערובת של סבון כלים פשוט ומים. מזמינים את הילדים להסתכל ולפליאתם משתמשים בחישוק כדי ליצור בועות ענק בגודל שלהם. כל חישוק פשוט יספיק לצורך העניין. לגיוון, השתמשו בחובט שטיחים או צרו מסגרת מרובעת מקשיות שתייה בעלות מפרק.

באיזו תערובת להשתמש? בכל אתר שתבקרו תקבלו מתכון אחר לתמיסה ויש הממליצים להוסיף לה גם גליצרין שיאפשר לבועות תוחלת חיים ארוכה יותר. מכיוון שכל סבון כלים עובד קצת אחרת, אני ממליצה לכם להמשיך ולשפוך עד שזה עובד. מספר אתרים גם ממליצים להכין את התמיסה לילה מראש. לשיקולכם.

יש לכם מרפסת קטנה ומוגנת משמש? כוס חד פעמית, סבון כלים וקש יאפשרו לכם ליצור עם הילדים ענני בועות וקצף שישעשעו אותם עד אין קץ. אדיר!

ענני בועות וקצף

Source: tapuz.co.il via Yuli on Pinterest


כשסיימתם להירטב, שבו עם הילדים להרכבת מטוסי נייר שיעופו טוב יותר מכל מטוס שקיפלתם אי פעם:

מטוס נייר מקשית


המטוסים המגניבים האלו עשויים בסך הכול מקשית שתייה ובריסטול. נסו ותראו שהילדים שלכם ייהנו להעיף אותם, לרדוף אחריהם ולהתחרות ביניהם על המטוס שעף גבוה ורחוק יותר. שימו לב שההסבר באתר מופיע באינצ'ים. אינצ' אחד הוא כ-2.5 סנטימטר.

הרעיון הבא ידרוש מכם מעט יותר התארגנות וסיבולת ללכלוך. תנו לילדים ליצור ציור קיר ענקי בהשלכת כדורי משחק טבולים בצבע על הגדר!

פעילות קיץ נהדרת לילדים


הרעיון הוא פשוט. הדביקו יריעת נייר ענקית על הגדר בצל. הניחו מתחתיה סדין ישן או עוד יריעת נייר (למנוע מהכדורים טבולי הצבע להתלכלך בנפילה), שפכו צבע אצבעות או גואש רחיץ לקערות חד פעמיות, טבלו כדורי משחק קטנים בצבע והשליכו לעבר הנייר. זה כיף לא נורמאלי! אם אין לכם יריעה גדולה, נסו להדביק דפים רגילים חופפים או עיתונים פרוסים. כדורים מפלסטיק חלק וקשיח לא מתאימים כאן, לדעתי. נסו כדורי ספוג, גומי רך או כדורי טניס.

כשהכול מתייבש, תנו לילדים להקים את עיגולי הצבע לחיים בעזרת שפם, קרניים, וכל מה שעולה לכם בראש. מחתולים ועד פרות משה רבנו – תנו להם להפתיע אתכם ביצירתיות שלהם! אני ממליצה להלביש את הילדים בבגדים שכבר נואשתם מלהוריד מהם את הכתמים. כך הם יוכלו להתלכלך כמו שצריך, מבלי שתריצו בראש תוך כדי את הטכניקות להורדת כתמים שלמדתם מאמא.

אם יש להם עוד כוח לרוץ, שלחו אותם לשחק מטקות!

מטקות תוצרת בית


מקלות ארטיק, צלחות חד פעמיות ובלונים יעסיקו את הילדים לזמן לא מבוטל וילמדו אותם לשתף פעולה ולשחק יחד. אם כמוני, גרים אצלכם חתולה ועכבר, זו פעילות מושלמת בכדי ללמד אותם אהבת אחים מהי.

גם כשהשמש יוקדת, לא צריך תמיד לברוח למזגן. חצר מוצלת היטב תספק לילדים שלכם מרחב מושלם לשחק, ליצור ולהשתולל הרחק מהקרניים המזיקות. צאו איתם תחת הפרגולה וצרו למשפחה שלכם זיכרונות מקיץ של כיף.

***

מוגש בחסות סוככי תבל – מייצרת ומשווקת סוככים, מרקיזות, הצללות ופרגולות אלומיניום חשמליות .חברת סוככי תבל היא בעלת 25 שנות ניסיון בתחום.

פרגולות אלומיניום

קיץ נעים לכם!