למי אין בבית ספר ילדים ישן עם כריכה ודפים עבים וקשים? זו הזדמנות למחזר וליצור ממנו משהו אישי, יפה ושימושי. זו פעילות כייפית ויצירתית המתאימה לכל הגילאים, גם לילדים – במיוחד עכשיו בימי החופש הגדול – וגם למבוגרים.

בכל חנות יצירה היום ניתן למצוא את החומרים הדרושים, דפים מדגמים יפים, פרחים, כפתורים וכל מיני דברים חמודים שניתן להדביק ולקשט איתם את האלבום. ניתן גם להשתמש בכל מיני דברים שיש בבית: פרחים מכל מיני חומרים, ניירות עטיפה, חוברות תווים, דפי ספר ישן, שאריות טפטים, כפתורים, סרטים מאריזות מתנות שקיבלנו ועוד כיד הדמיון הטובה. פשוט חפשו בבית והניחו לפניכם כל מה שמתאים. פעילות זו מפעילה את הדמיון של כל אחד וכל דבר יוצא יפה, אישי וייחודי.

אלבום תמונות עבודת יד

החומרים הדרושים:

ספר ילדים ישן, תמונות, מספריים, דבק סטיק, דבק דו צדדי, דבק צהוב UHU נוזלי, ניירות גזורים לגודל הדף של הספר, פרחי נייר, כפתורים, מדבקות וקישוטים כיד הדמיון.


חומרים לאלבום תוצרת בית

נתחיל בעיצוב הדף הראשון.

נבחר דף רקע, נמרח על הצד השמאלי שלו דבק סטיק מסביב וקצת באמצע ונדביק על הדף הראשון בספר (ניתן גם להכין את הדף המעוצב, להדביק את התמונות והקישוטים ואז להדביק על הספר).

נבחר תמונה או שתי תמונות שיכולות להתאים יחד, נניח אותן ועל נייר הרקע ונתחיל לעצב את הדף עד שנמצא עיצוב שימצא חן בעיננו.

מתחילים לנסות לסדר את המרכיבים

עכשיו נתחיל להדביק את התמונות והקישוטים על הדף, קודם כל נדביק את התמונות בעזרת דבק דו צדדי בארבע פינות התמונה, אחר כך את כל הקישוטים אחד אחד, את הכפתורים והדברים הגדולים נדביק בדבקUHU נוזלי וגם בעזרת הדבק הדו-צדדי, את הפרחים מנייר אפשר להדביק עם כל סוגי הדבקים.

ניתן גם להוסיף תאור או כמה מילים לדף.

ככה עוברים דף-דף עד שמסיימים לכסות את כל דפי הספר.

מכינים את הכל להדבקה

דף אלבום עבודת יד

עכשיו נעבור לכריכה: ניתן לצפות אותה בנייר או בטפט ולקשט גם אותה כיד הדמיון הטובה עלינו.

זהו, קיבלנו אלבום אישי בעבודת יד שיכול לשמש גם כמתנת יום הולדת, בת / בר מצווה, להולדת תינוק חדש ועוד. מי שיקבל אותו ייהנה ויעריך את העבודה ותשומת הלב שהושקעה בהכנתו.

אלבום תמונות אישי

הערת העורך: לבעלי לב חלש, כמוני, ניתן להשתמש בספר ילדים ללא סיפור ומלל (ספרי תמונות לפעוטות). הם בדרך כלל גם לעוסים היטב לאחר השימוש ולא חבל לעשות להם מחזור.

***

מוגש בחסות דפוס גוליר הפקות בע"מ – כל צרכי הדפוס, השילוט והעיצוב שלך באתר אחד! ובחסות חיה לזר עורך דין גירושין.

בית דפוס