אמנם העולם הפך כבר מזמן לכפר גלובלי, ואתרי קניות רבים מחו"ל מציעים גם משלוח לארץ, אבל עדיין לא כולם. יש אתרים אמריקאים רבים שלא מעוניינים ב"כאב ראש" של ניהול משלוחים למדינות ברחבי העולם, ומגבילים את הרכישה רק לכתובות המצויות בארצות הברית.
אז מה עושים אם אתם ממש, אבל ממש, רוצים לקנות באתרים האלו, ואין לכם דוד או דודה באמריקה שאליהם אפשר לשלוח את החבילה? משתמשים בשירותי אחת החברות המאפשרות לכם לרכוש באתר אמריקאי, ומטפלות בחבילה עד להגעתה אליכם לבית בישראל.
כיצד זה עובד? עם הרישום לשירות, החברות מקצות לכם כתובת אמריקאית, בה תשתמשו כדי להזין את פרטי המשלוח באתר הקניות. הרכישות מגיעות לכתובת הזו, ומשם מטפלת החברה באיסוף החבילה, הובלתה לישראל, שחרור מהמכס, תשלום של המיסים הנדרשים (מס קניה, מכס) ומשלוח אליכם הביתה, כל זאת תמורת תשלום כמובן, שמתווסף למחיר הפריט ומחיר המשלוח בתוך ארצות הברית.

השחקנים המרכזיים בתחום הזה הם Buy2USA, Mustop ו-GlobalShop למחזיקי כרטיס אמריקן אקספרס.

Buy2USA

יבוא אישי

עם הרישום לאתר תקבלו כתובת בניו ג'רזי, שם נמצאים המחסנים של החברה. ניתן לבחור האם אתם מעוניינים בשילוח ימי או אווירי (שילוח אווירי הוא יקר יותר אך גם מהיר יותר) וכן להוסיף ביטוח לחבילה. עם ההגעה לארץ ולאחר השחרור מהמכס, החבילה תישלח אליכם באמצעות שירות השליחים של דואר ישראל. באפשרותכם להזמין ממספר אתרים במקביל, ולאחד את החבילות על מנת שיישלחו לארץ וישוחררו מהמכס ביחד (שירות האיחוד כרוך בתשלום).

באתר יש מחשבון מפורט המאפשר לכם לחשב את עלות הייבוא האישי בהזנת מחיר המוצר, גודל החבילה ומשקלה. אם אתם קונים מאמזון, עליכם רק להזין את הקישור לדף המוצר באמזון ותקבלו חישוב כולל של העלות.

מחיר המינימום למשלוח ימי הוא 20$ ולמשלוח אווירי 22$.

Mustop

יבוא אישי

מאסטופ מציעה שירותי משלוח הן מארצות הברית (לכתובת בניו ג'רזי) והן מאירופה (כרגע לכתובת באנגליה). ההובלה מארצות הברית נעשתה ע"י חברת DHL בהובלה לאירופה ומשם לישראל, ועבור מוצרים שעלותם מעל 100$, נגבה גם תשלום על ביטוח הובלה אווירית. גם כאן קיים שירות של איחוד חבילות (בתשלום). במידה ואין לכם כרטיס אשראי בינלאומי, החברה מציעה שירות (הכרוך בתשלום) שבמסגרתו היא קונה עבורכם עם כרטיס האשראי שלה, ומחייבת אתכם במקביל בכרטיס הישראלי שלכם.

מחיר המינימום למשלוח מארצות הברית הוא 25$ או במידה והרכישה היא מאמזון – 15$. מחיר המינימום למשלוח מאירופה הוא 29$.

GlobalShop

קניה ברשת

אמריקן אקספרס מציעה שירות יבוא עצמי למחזיקי כרטיסי האשראי שלה באמצעות חברת GlobalShop. הכתובת שתקבלו נמצאת במיאמי וההובלה לארץ היא במשלוח אווירי. החברה מבטחת את המשלוח עד לסכום של 200$ ללא עלות, ומעבר לכך הביטוח כרוך בתשלום. לא קיים שירות של איחוד חבילות.

מחיר המינימום למשלוח משתנה לפי האזור בארץ אליו מתבצעת ההובלה: 22$ לאזור תל אביב, 30$ לאזור ירושלים, באר שבע וחיפה, ו-33$ לשאר הארץ.

אז כל מה שנותר לכם לעשות הוא להירשם לאחד האתרים ו… להתחיל לקנות. שופינג נעים!

***

מוגש בחסות hoplaebay – מקפיצים אותך באינטרנט. על מה שרצית לדעת על מסחר רווחי בבאיביי במקום אחד. בואו לבקר!

למכור באיביי