אם זה עם ערימת חברים או בליווי בני הזוג, טבילה בג'קוזי בצוותא היא פינוק שיעניק לכם תחושה אמיתית של חופש. ואני אומרת, אם כבר אסקפיזם, אז עד הסוף. לערב אחד, השאירו את הבירה במקרר ופנקו את הטובלים איתכם בג'קוזי בסנגרייה, משקה המשוייך כבר שנים להרגשה של חופש. סנגרייה היא בסך הכל תערובת מצוננת של יין, מיץ פירות, פירות חתוכים וליקר. מתמטית אפשר להגיד שמדללים את היין במיץ פירות בכדי להמתיקו ואז עוזרים לו לשוב ולהצמיח שערות על החזה עם קצת משקה חריף. הפירות האלכוהולים שיחכו לכם בתחתית הכוס הם הדובדבן שבקצפת.

מתכונים לסנגרייה יש לרוב. מיין אדום זול מהול במיץ תפוזים תעשייתי ועד לתרכובות יקרות להחריד של יינות נדירים ופסיפלורה. אני אוהבת יין לבן, במיוחד בקיץ, ולדעתי הוא מתאים ביותר לטבילה במים החמימים של הג'קוזי. המחשבה על חופש מובילה אותי למחוזות טרופיים ולכן אני משלבת בסנגרייה הלבנה שלי אננס. אם תרצו, אין מונע מכם לאלתר, להשמיט ולשנות. כל עוד היין והפירות טעימים לכם בצורתם המקורית, אין סיכוי שלא תאהבו את הסנגרייה שהמצאתם.

לחיים!

להכנת סנגרייה של יין לבן ואננס תזדקקו ל:

קנקן גדול
בקבוק (750) יין לבן יבש שטעים לכם
קופסת שימורים גדולה (850 גרם) של חתיכות אננס בסירופ קל
רבע כוס ליקר לימון, ליקר תפוזים, וודקה בטעם לימון או אלכוהול חזק אחר שאתם אוהבים
ענף יפה וטרי של נענע

להגשה:

כוסות יין
קוביות קרח
עוד נענע

דבר ראשון, מזגו לקנקן את היין הלבן

מוזגים את היין

מדדו רבע כוס ליקר לימון והוסיפו ליין

מודדים ומוסיפים את הליקר

פתחו קופסה של חתיכות אננס והוסיפו לקנקן

קופסת אננס בשביל הסנגרייה

מוסיפים את האננס ליין

השליכו פנימה ענף נענע צעיר וחתיך, ערבבו והניחו מכוסה במקרר לפחות ללילה או ל-24 שעות, אם אתם מתארגנים מראש. אם כבר בהתארגנויות מראש עסקינן, פינוק אמיתי יהיה להניח גם את כוסות היין בקירור או הקפאה לשעה לפני ההגשה.

מוסיפים ענף נענע לקנקן

מייד לפני ההגשה, שלפו כוסות יין מפנקות מהארון (או המקפיא) והניחו בכל אחת ענף קטן של נענע

שמים מספר עלי נענע בכוס

הוסיפו כ-4 קוביות קרח

מוסיפים קוביות קרח

ערבבו היטב את תוכן הקנקן ומזגו סנגרייה עד שני שליש מגובה כוס היין. בעזרת מצקת, דלו כמות נאה של פירות והניחו בזהירות בתוך כל כוס. איזה פינוק.

סנגייה אננס

לחיי החיים הטובים!

***

מוגש בחסות הוט ספרינג: מערכות ספא וג'קוזי מהחברות המובילות בעולם.

 מערכות ספא